warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Exhibitions / Výstavy

Cesta do hloubi duše, Vršovické literární centrum Waldes, Praha, září 2021

Cesta do hloubi duše, Cafe Art of Alchemy, Praha, srpen 2021

Cesta do hloubi duše, Café Kolíbka, Praha, červenec 2021

Las Perlas, Kavárna Velryba, Praha, září 2018

Spirit, Lucerna, Praha, květen 2017

Palac Akropolis, Praha, prosinec 2016

Samorosti, NOD, Praha, září 2016

Resurrection, Lucerna, Praha, Velikonoce 2016

 

Cesta do hloubi duše, Vršovické literární centrum Waldes, září-prosinec 2021, Praha

Soubor koláží a asambláží s názvem Cesta do hloubi duše jsou práce z posledních dvou let inspirované spiritem Amazonie, oceánu a vesmíru, kdy pokračuje v putování  dál do svého nitra a procesu sebereflexe. Každý obraz vypráví svůj příběh, v kterém se snaží  visuálně interpretovat filozofické úvahy při nichž objevuje také experimentováním nové komplikovanější výtvarné techniky. Diverzita použitých materiálů ji umožňuje propojit recyklaci s uměním a tím minimalizovat dopad na životní prostředí. V porovnání se staršími pracemi, velkou pozornost věnuje rámům, které se stávají součástí díla.

  

Cesta do hloubi duše, Cafe Art of Alchemy, srpen 2021, Praha

         

Cesta do hloubi duše, Café Kolíbka, červenec 2021, Praha

    

 

 

Make Love Not War, léto 2019 Kamzik bar, Praha

Koláž Make Love Not War (120x200cm) odkazující na hippie slogan (Milujte se, neválčete) byla součást společné každoroční výstavy Pelmel v baru Kamzík, jež byl jakýsi prodloužený obývací pokoj během pobytu v Praze a přirostl autorce k srdci. Jako jedné dílo po skončení výstavy zůstalo na svém místě a stalo se nedílnou součástí interiéru.

        

 

 

 

Las Perlas, září 2018 kavárna Velryba, Praha

Název výstavy vymyslel její dlouholetý mentor, umělec a peruánský šaman Dimas Parades Armas. Každá perla (koláž) představovala příběh a inspiraci z různých koutů světa. Tou možná nejzajímavější perličkou, nikdy nezmíněnou je, že lustr v prostorách vypadal jako dort poskládaný z perel. Propojení Velryby, perel a Je Seler se snad ani za náhodu nelze považovat. Výjimečný moment vyslal plno děl do soukromých sbírek.

      

   

 

 

 

 

Vivo Cochando, Kamzík bar Praha

       

 

 

 Spirit, Kavárna 2002 květen 2017, Lucerna Praha

 Květnová výstava v Kavárně 2002 je zaměřená na šamanismus a ducha starověkých kultur, propojuje přírodu, mytologii a psychedelickou pop kulturu šedesátých let.

  

  

                                                                                                           

  Akropolis, prosinec 2016 Palac Akropolis, Praha

Série jedenácti maleb a koláží o rozměru 70x100cm navržena do prostor foyer v Palác Akropolis byla inspirována muzikanty a zpěváky, kteří měli po dobu výstavy v prostorách koncerty. Abstraktně pojaté hudební plakáty bez textu měly doprovázet atmosféru večera. Je Sealer si bez hudby nedokáže představit svůj běžný den, a proto byla tato výstava skvělou příležitostí oslavovat pestrost hudebních žánrů a energii, kterou jí dává.

   

   10   8

 

presenting collage Carneval at Samorosti, NOD, Prague, September 2016

img_2729    

 

 Resurrection, Velikonoce 2016 Kavárna 2002 Lucerna Praha

Série prvních velkoformátových koláží a abstraktní malby je pojmenovaná po koláži Resurecction, v překladu Zmrtvýchvstání. Právě v tento den, nebo spíše o velké noci je dokončena a následně prezentovaná v prostorách již zaniklé kavárny komplexu Lucerny spolu s dalšími díly. Kultovní místo hudby a zábavy vnímá autorka pro prezentaci svých prací jako požehnání. Noční život jí byl vždy inspirací, neboť jejím milovaným vzorem je Henri de Toulouse-Lautrec. Název Zmrtvýchvstání též reprezentoval vzkříšení uměleckého ducha, který v autorce dřímal od studentských let. Do té doby svojí kreativitu vkládala spíše do editování hudebních art videí, malby na textil a výrobou drobných dekorací do interiéru. Po výstavě dílo Svatý Šebestián bylo převezeno do Vídně a Haight-Ashbury posláno do San Francisca.

  13043595_10206037775523846_227975396092219191_n  

                                                                                 

loading
×